Розпродаж меблів зі складу до -50% тут

Меблі Новий Розділ. Доставка Брістоль.

Товары

Особливості покупки та доставки меблів

Ваш дім - це полотно, що відображає вашу особистість, життєвий досвід та переконання. Це більше, ніж просто місце для проживання, це місце тихого заспокоєння та затишку. Маючи це на увазі, дуже важливо, щоб, вибираючи меблі для дому, вони мали відповідати вашій індивідуальності та уподобанням. Меблі Новий Розділ є незмінним атрибутом будь-якого приміщення.

Наш будинок - наша фортеця, і важлива роль у цій фортеці відводиться якісним меблям. Вона є не тільки найважливішою складовою інтер'єру, але і нашим другом. Адже кожен погодиться, що стара, скриплива ліжко або диван, з випирають пружинами не тільки не допоможуть розслабитися після важкого робочого дня, а й змусять відчути себе більш втомленим. Однак дуже часто, вибір нового крісла або стола, закінчується, так і не розпочавшись. Величезні ціни і низька якість товарів змушують задуматися нас про те, а чи варто взагалі купувати новий диван, адже «старий то ще року так два прослужити може». Інтернет магазин у Новий Розділ меблі пропонує Вам не відкладати покупку нового гарнітура в довгий ящик і ознайомитися з широким асортиментом нашого каталогу. Висока якість товарів за прийнятними цінами, а також професійне обслуговування допомогли нам зміцнити свій статус на сучасному вітчизняному ринку.

З нами купити меблі в кредит в інтернет магазині недорого або за готівку стало ще простіше, тим паче, що меблі Новий Розділ каталог ціни дуже доступні. Зручний віртуальний каталог допоможе Вам підібрати гарнітур для їдальні, залу, кухні дитячої, а досвідчені консультанти нададуть всю необхідну інформацію про Вас цікавить товар. Якщо Ви не перший рік мрієте про нову кухні, канапі або робочому кріслі, а існуючий фінансовий стан, на жаль, не дозволяє оновити інтер'єр будинку, нічого страшного. У нас Ви можете придбати меблі в кредит на найвигідніших умовах. І, до речі, купити меблі недорого в інтернет магазині, де представлений меблі Новий Розділ каталог . Після того ви зможете отримати якісну доставку Вашого замовлення по Україні, гарантії якості на весь наш товар і послуги складання меблів. Наші м які меблі Новий Розділ – оптимальний вибір з точки зору якості та ціни.

Особливості та умови доставки

Якщо ви хочете купити меблі Новий Розділ, то треба пам’ятати, що ми завжди турбуємося про кожного кліента. І тому умсі товари будуть доставлені без жодних проблем. Купити меблі в інтернет магазині модних меблів - обзавестися якісним гарнітуром від провідних виробників. Зробіть замовлення сьогодні і переконайтеся в цьому самі!

Клієнти можуть вибрати наступний доступний день доставки, який найбільше відповідає їх графіку. Однак, щоб зупинити маршрут якомога ефективніше, наша компанія надасть часові рамки. Будь ласка, переконайтеся, що відповідальний дорослий буде в цей час вдома.

Під час підготовки до доставки, будь ласка, видаліть наявні меблі, фотографії, дзеркала, аксесуари тощо, щоб запобігти пошкодженню. Крім того, переконайтеся, що в місці, де ви хотіли б розмістити свої меблі, не залишилось жодних старих меблів та інших предметів, які можуть перешкоджати проходу команди доставки. Меблі для домашньої зони доставлять, збирають та налаштовують вашу нову покупку меблів та вивозять з вас усі пакувальні матеріали. Нашим бригадам доставки заборонено переміщувати наявні меблі та інші предмети побуту.

Працівники служби доставки намагатимуться доставити придбані товари безпечно та контрольовано, але не намагатимуться розміщувати меблі, якщо вони вважають, що це призведе до пошкодження виробу або вашого будинку. Працівники служби доставки не можуть зняти двері, підняти меблі або перевезти меблі більш ніж на 3 поверхи. Для доставки на 4-й поверх і вище повинен бути доступний ліфт.

Ви можете знайти детальну інформацію про будь-який товар на сторінці деталей товару, але якщо виникнуть додаткові запитання, ви можете зв’язатися з одним із наших консультантів, який без проблем дасть відповідь та допоможе зробити правильний вибір, а також проконсультує щодо всіх питань з доставки меблів.

Обратная связь