Тахти

Тахти

Підібрано 4 товарів

View as Grid List
 1. Знижка 5%
  Диван Міраж Меблі Стиль
  Диван Міраж Меблі Стиль
  Special Price 7 356,00 ₴ Regular Price 7 743,00 ₴
  Фабрика: Меблі Стиль
  94.0см 96.0см 202.0см
 2. Знижка 7%
  Ліжко Нью-Йорк тахта ВНД Луцьк
  Ліжко Нью-Йорк тахта ВНД Луцьк
  Special Price 10 788,00 ₴ Regular Price 11 600,00 ₴
  Фабрика: ВНД Луцьк
  110.0см 114.0см 210.0см
 3. Знижка 7%
  Ліжко Дрім-тахта ВНД Луцьк
  Ліжко Дрім-тахта ВНД Луцьк
  Special Price 10 653,15 ₴ Regular Price 11 455,00 ₴
  Фабрика: ВНД Луцьк
  115.0см 111.0см 212.0см
 4. Знижка 7%
  Диван Лондон ВНД Луцьк
  Диван Лондон ВНД Луцьк
  Special Price 10 032,84 ₴ Regular Price 10 788,00 ₴
  Фабрика: ВНД Луцьк
  100.0см 97.0см 150.0см

Підібрано 4 товарів

View as Grid List
Товари Товари

Тахти Львів

Якщо ви прагнете придбати комфортні та компактні меблі, які при цьому вирізнялися б якістю та стильним зовнішнім виглядом, то в цьому каталозі вам вдасться знайти те, на що орієнтовані всі бажані критерії пошуку.

Що таке тахта та в чому її особливості?

Перша згадка про ці меблі датується XVIII століттям. Виготовляти та користуватись тахтами почали в Франції, і саме з цієї країни вони набули поширення по всьому світу. За своїм зовнішнім виглядом тахта дуже подібна до дивану, проте виразною особливістю цих меблів являється відсутність спинки. Інколи спинку замінює низка м’яких подушок.

Де краще розмістити тахту?

Ці меблі чудово підходять для розміщення в практично будь-якому приміщенні, оскільки основними їхніми перевагами являється компактність та функціональність. Прямим призначенням тахти є створення повноцінного спального місця, тому вона зможе вдало доповнити інтер'єр вітальні, спальної або дитячої кімнати. Традиційно її розміщують під стіної чи в кутку кімнати, залишаючи навколо достатньо місця для забезпечення комфортного використання тахти у розкладеному вигляді.

Придбавши собі цей елемент гарнітуру, ви зможете забезпечити гостей або членів своєї родини комфортним місцем для відпочинку, який буде слугувати при цьому стильним елементом дизайну.

Тахту часто обирають і у якості альтернативи звичайному дивану для куточків релаксу у офісних приміщеннях. Завдяки своїй компактності та привабливому зовнішньому вигляду, ці меблі зможуть розрядити напружену робочу обстановку та доповнити її легким настроєм домашнього затишку.

Наша пропозиція

На сайті інтернет-магазину Брістоль ви зможете ознайомитись з широким асортиментом продукції від відомих вітчизняних виробників, таких як ВНД Луцьк, Сокме, Міромарк, ВМВ Холдинг, Арбор Древ, Гербор, БРВ Україна, Світ Меблів та низки інших та купити тахту за доступною ціною.

Для того, щоб отримати детальну інформацію стосовно оплати свого замовлення чи його доставки, ви завжди можете зателефонувати до наших менеджерів та дізнатись відповідь на всі поставлені питання.

Ми прагнемо зробити ваше життя комфортнішим, тому турбуємось про якість представленої продукції та наповнюємо каталог виключно найкращими зразками меблів українського виробництва.

Сподіваємось на плідну співпрацю та хороші враження після здійснення покупки у магазині меблів Bristol!

Зворотній зв'язок