Ортопедичні дивани

Підібрано 4 товарів

 1. Диван Романтік
  -7%
  Висота100.0см
  Глибина100.0см
  Довжина240.0см
  Special Price 12 838 грн Regular Price 13 804 грн
  Рейтинг:
  100%
 2. Диван Алегро
  Висота86.0см
  Глибина92.0см
  Довжина225.0см
  13 800 грн
 3. Диван Сальса ВНД Луцьк
  -8%
  Висота95.0см
  Глибина92.0см
  Довжина205.0см
  Special Price 9 068 грн Regular Price 9 856 грн
 4. Диван Сантана ВНД Луцьк
  -8%
  Висота95.0см
  Глибина93.0см
  Довжина205.0см
  Special Price 8 398 грн Regular Price 9 128 грн

Підібрано 4 товарів

Ортопедичні дивани

Україна, зокрема Дніпро та Одеса, зараз переповнена ортопедичними диванами. Вони на ринку з'явилися нещодавно, але вже встигли стати популярними серед покупців. Таке ліжко підтримується ортопедами всієї планети як ефективний метод для профілактики та лікування захворювань суглобів та хребта. Цей диван обладнаний спеціальним ортопедичним матрацом, який підтримує хребет в рівному положенні і рівномірно розподіляє навантаження на різні частини людського тіла. Завдяки цьому він гарантує безпечний відпочинок та глибокий сон із великою користю. Наразі з'являється все більше виробників таких ліжок.

Використовуються нові технології, вдосконалюється дизайн та оббивка та розширюється лінійка моделей. Ліжка нового покоління не просто корисні, а й дуже гарні. Якісний диван з ортопедичним матрацом, створений за останніми тенденціями дизайну, легко підкреслить стиль приміщення і додасть йому затишну обстановку.

Переваги

Особливістю ортопедичних кутових і прямих диванів є наявність у них особливого матраца, який під час сну забезпечує повноцінну підтримку хребта. Це і змушує багатьох купувати такі меблі, кутовий варіант або тип єврокнижки. Крім того, ортопедичні моделі мають і інші переваги:

 • Підтримка хребта та м'язів. Спеціально створені матраци біля ортопедичних диванів одночасно розслаблюють та підтримують людський опорно-руховий апарат. Правильне становище – це важлива запорука хорошого самопочуття та профілактика таких захворювань, як артроз та остеохондроз.
 • Конструкційні рішення. Моделі зі спеціальними матрацами комплектуються полицями та нішами, а також ящиками для зберігання білизни та різних побутових предметів.
 • Велика кількість форм та конфігурацій. Вибір особливостей наповнення та розмірів дає можливість обрати та купити ортопедичні диванчики у Києві, Харкові та Дніпрі для особистого користування або оформлення гостьових кімнат.

Всі ці переваги і змушують людей купувати такі меблі.

Наповнення

Є різні типи наповнення прямих та кутових меблів:

 • Меблевий пінополіуретан. Це досить щільний матеріал, який забезпечує під час сну людини підтримку його хребта. Такий матрац розподіляє все навантаження рівномірно між різними відділами людського хребта. Подібна єврокнижка оптимально підходить для регулярного сну.
 • Pocket Spring (або блок незалежних пружин). Відмінна ортопедична дія - не єдина перевага. Завдяки пружинам матрац отримує необхідну жорсткість. У зв'язку з цим, таку єврокнижку можна купувати у Дніпрі людям з великою вагою. Таке ліжко не матиме проблем з провисанням.
 • Блок Bonnell. Блок пружин підлаштовується під особливості анатомії людини. Такий матрац сприяє нормальній роботі судин, що забезпечує здоровий та комфортний сон.

Таким чином, у кожного з описаних вище типів матраців є свої переваги. Тому можна не хвилюватись, що якийсь варіант не зможе замінити вам справжнє ліжко.

Трансформація ортопедичних диванів

В даний час можна знайти різні види механізмів диванів, які дають можливість трансформувати меблі в ліжко. Головні з них:

 • Клік-кляк. Розкладний ортопедичний диван ставлять паралельно до стіни. У такого диванчика зручне і велике місце для сну. В основному, покупка такого ортопедичного варіанта виправдана ще й наявністю скриньки для білизни.
 • Дельфін. Місце, де можна зануритися в сон, має рівну поверхню і складається з двох компонентів. Спеціальний механізм забезпечує швидку та легку трансформацію. Також тут є велика скринька для білизни.
 • Єврокнижка. Дає можливість ставити диван впритул до стіни. Крім того, єврокнижка забезпечує рівне і велике місце для сну. Також єврокнижка відрізняється своєю надійністю та наявністю контейнера для білизни.
 • Акордеон. Така модель ставиться перпендикулярно до стіни. Конструкція формує просторий і м'який спальний куточок у розкладеному вигляді, а у складеному відрізняється відмінною компактністю.

Де можна придбати такий диван?

Якщо ви бажаєте купити щоденний ортопедичний диван в Україні, скористайтесь послугами нашого інтернет-магазину та виберіть потрібну модель. Загляньте в наш каталог, де зібрані меблі з різними розмірами та цінами. Всі моделі якісні, а також мають детальний опис та фото. На сайті регулярно проводяться цікаві та вигідні акції. Доставка щоденних диванів можлива не тільки до Києва, а й по всій Україні, включаючи Дніпро, Харків та Одесу. Купуючи у нас щоденний ортопедичний диван, ви робите правильний вибір!

Зворотній зв'язок