Розпродаж меблів зі складу до -50% тут

Столи-трансформери

Підібрано 5 товарів

 1. Стіл трансформер 1 з УФ друком на скляній стільниці Luxe Studio
  Ширина80.0см
  Висота55.0см
  Довжина80.0см
  9 660 грн
  Рейтинг:
  100%
 2. Стіл трансформер 1 (ДСП) Luxe Studio
  Ширина80.0см
  Висота55.0см
  Довжина80.0см
  7 671 грн
  Рейтинг:
  100%
 3. Стіл-трансформер B-Fly PRINT
  Ширина90.0см
  Висота55.0см
  Довжина60.0см
  4 370 грн
 4. Стіл-трансформер B-Fly
  Ширина90.0см
  Висота55.0см
  Довжина60.0см
  3 610 грн
 5. Стіл трансформер 1 зі скляною стільницею піскоструй Luxe Studio
  Ширина80.0см
  Висота55.0см
  Довжина80.0см
  9 660 грн

Підібрано 5 товарів

Столи-трансформери Львів

 

До Вас часто приходять у гості друзі, родичі, знайомі і Вам доводиться тіснитись за невеличким столом? Для Вас є чудове рішення – це стіл-трансформер. Цей компактний елемент мебелі чудово вписується в інтер’єри, де важливою необхідністю є економія площі чи для створення бажаного стилю.

Стіл-трансформер поєднує в собі практичність і функціональність компактного журнального столика та надає можливість змінити його габарити до повноцінного обіднього столу для вітальні чи кухні.

Купити стіл-трансформер Львів та оцінити його практичність вживу Ви можете в магазині «Брістоль», або замовити через наш інтернет-магазин і ми з радістю доставимо по Україні. У нас в асортименті столи-трансформери фабрики LuxeStudio, які виготовлені з високоякісної ДСП, стійкі, та обладнані якісним і міцним пружинним механізмом трансформації, що забезпечує легкість та надійність трансформації і розкласти стіл зможе навіть дитина.

Столи трансформери фабрики LuxeStudio представлені у трьох варіантах:

-          Стіл-трансформер з стільницею із ДСП, в якому Ви маєте можливість підібрати колір, що Вам до вподоби.

-          Стіл-трансформер з стільницею з декором (піскоструйна обробка на склі або дзеркалі). Є можливість підібрати візерунок, колір скла, або тонування дзеркала.

-          Стіл-трансформер з стільницею декором із ультрафіолетовим (УФ) друком (друк яскравих та цікавих зображень спеціальними УФ фарбами)

Стандартні розміри журнального стола-трансформера80х80 см., та висотою 55 см., при необхідності стіл трансформується до повноцінного обіднього столу розмірами 160х80 см. з висотою 75 см.з товщиною плити стільниці 16 мм.

Купивши стіл-трансформер в інтернет-магазині «Брістоль» Ви отримуєте хороші та якісні меблі за доступною ціною і не попадете в ситуацію з розміщенням, коли до Вас раптово прийдуть гості

Зворотній зв'язок