Пуфіки

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

18 шт.

Таблиця Список

Сортувати у порядку зменшення

18 шт.

Пуфіки – унікальний вид меблів, оскільки вони являють собою дещо середнє між звичайними стільцями та кріслами.

До основних їхніх переваг сміливо можна віднести такі характеристики як:

- Універсальність.

Пуфи можуть стати чудовим доповненням практично будь-якого приміщення. Вони гармонійно виглядатимуть і у вітальні, створюючи додаткові місця для сидіння, і у спальній кімнаті, розміщуючись поряд з туалетним столиком, і у коридорі, і у дитячій кімнаті.

- Компактність.

Оскільки вони є меншими за крісло або стілець, то, відповідно, займають менше місця у кімнаті, не применшуючи при цьому своїх переваг.

- Легкість.

Пуфи можуть відрізнятись матеріалами та конструкцією, проте більшість моделей мають невелику вагу, що значним чином полегшує процес їхнього транспортування і переміщення.

- Зручність.

На відміну від крісел пуфи не мають спинок та підлокітників, проте завдяки м’якому та зручному сидінню вони не поступаються будь-яким іншим видам меблів.

Магазин меблів Брістоль – постачальник найкращої продукції, виготовленої в Україні. У нашому каталозі товарів ви маєте можливість ознайомитись з пуфами виробництва фабрик ВНД Луцьк, Міромарк, Сокме та низки інших.

На сайті нашого інтернет-магазину представлено пуфи, виконані у стилі класика, мінімалізм та модерн. Тому якщо ви шукаєте цікаве та стильне доповнення до інтер’єру свого житла, то ми маємо що вам запропонувати!

Купити пуфи в нашому магазині можливо як через інтернет, так і у відділеннях, розміщених у м. Львів. За детальною інформацією ви завжди можете звернутись до наших менеджерів, зателефонувавши за вказаними номерами і отримати відповідь на будь-яке питання.