Стінки в дитячу

Підібрано 6 товарів

 1. Алекс Дитяча 1 ВМВ Холдинг
  Cкладається з 4 елементів
  As low as 8 653 грн
 2. Юніт Дитяча ВМВ Холдинг
  -5%
  Ширина204.0см
  Висота180.0см
  Глибина112.0см
  Special Price 12 279 грн Regular Price 12 925 грн
  Рейтинг:
  80%
 3. Даміс Дитяча 1 ВМВ Холдинг
  Cкладається з 4 елементів
  As low as 11 388 грн
 4. Індіго дуб венге бронз БРВ Україна
  Акція
  Ширина280.0см
  Висота201.0см
  Глибина65.0см
  6 943 грн
 5. Айго Дитяча 2 Сокме
  Cкладається з 8 елементів
  As low as 20 397 грн
 6. Айго Дитяча 1 Сокме
  Cкладається з 6 елементів
  As low as 13 955 грн

Підібрано 6 товарів

Стінки в дитячу Львів

Стінка – вид гарнітури, що виникла майже півстоліття тому. Та якщо спочатку такі меблі були дефіцитними і дозволити поповнити ними свій інтер’єр міг далеко не кожен, то на сьогоднішній день завдяки продуктивній роботі дизайнерських студій існує велике різноманіття стінок, місце яким може знайтись і у вітальні, і у спальні, і у дитячій кімнаті.

Обираючи стінку, варто врахувати те, що ці меблі не повинні обтяжувати загальний інтер’єр, а бути якомога більш функціональними та вміщувати у собі всі необхідні речі. Поширеним варіантом є система модульної стінки, частини якої можна підлаштувати відповідно до власних потреб та вподобань. Для дитячої кімнати це особливо зручно, адже малюки ростуть надзвичайно швидко і з часом доводиться замість шухляд з іграшками виділяти місце у шафі для шкільної та спортивної форми, а на полицях – для підручників та робочих зошитів.

Оскільки дизайн дитячих кімнат часто включає у себе елементи світлих кольорів, то і стінки слід обирати у такій палітрі. Ці меблі повинні також відповідати і загальному дизайну кімнати. Кантрі, класика, мінімалізм, модерн або ретро – найбільш поширені стилі, обрані для виготовлення стінок в дитячу кімнату.

На нашому сайті Ви зможете знайти продукцію від таких провідних вітчизняних виробників меблів як:

- БРВ Україні;

- ВМВ Холдинг;

- Гербор;

- Сокме.

Майстри цих авторитетних брендів докладають великих зусиль для створення якісних та надійних меблів, що слугували б Вам довго та з користю. Переконатись у перевагах їхньої продукції тепер можете і Ви, здійснивши покупку на нашому сайті в онлайн-режимі.

У каталогах магазину меблів Брістоль представлено широкий асортимент стінок в дитячу кімнату, купити які може кожен клієнт без особливих труднощів. Ми пропонуємо різні варіанти оплати та доставки товару, тож процес покупки займе мінімум Вашого часу та зусиль.

Зворотній зв'язок