Розпродаж меблів зі складу до -50% тут

М'які комплекти

Підібрано 9 товарів

 1. Комплект Віннер Меблі Стиль
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 30 720 грн
 2. Комплект Монако ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 19 888 грн
 3. Комплект Прованс ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 11 159 грн
 4. Комплект Романтік
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 29 198 грн
 5. Комплект Олівер
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 29 420 грн
 6. Комплект Редфорд ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 13 429 грн
 7. Комплект Нора ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 8 481 грн
 8. Комплект Адмірал ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 29 909 грн
 9. Комплект Сан-Ремо ВНД Луцьк
  Cкладається з 2 елементів
  As low as 11 048 грн

Підібрано 9 товарів

М’які комплекти Львів

Прекрасним доповненням інтер’єру вітальні може стати м’який комплект, що складається з дивану та крісла. Поєднання цих меблів, виконаних у одному стилі, здатне вигідно підкреслити красу інтер’єру та зробити акцент на його перевагах. Також такий м’який гарнітур може багато розповісти про свого власника, його вподобання та смаки.

Компактність – ще один плюс м’якого комплекту. Для його розташування знадобиться менше зусиль та часу порівняно з розміщенням окремих крісел та дивану, підбираючи для кожного елементу відповідне місце в кімнаті.

М’який комплект традиційно слугує місцем для прийому гостей, тому для нього часто відводиться місце у вітальні. А у малогабаритних житлових приміщеннях така гарнітура може виконувати функцію спального місця.

Конструкція сучасних варіантів меблевого гарнітуру може поєднувати у собі незвичні форми та представляти собою унікальні витвори мистецтва. Дизайнерські студії, що спеціалізуються на виготовленні предметів інтер’єру, пропонують варіанти мобільних, розкладних диванів та крісел, завдяки поєднанню яких збільшується кількість місць для спання, а дизайн приміщення перевтілюється відповідно до останніх модних тенденцій.

Меблева фабрика ВНД Луцьк являється одним з кращих вітчизняних виробників. У магазині меблів Bristol в наявності є найкращі моделі м’яких комплектів цієї торгової марки, придбати які зможе кожен відвідувач нашого сайту. Ми пропонуємо вам купити м’які комплекти за доступними цінами просто не виходячи з дому.

Для того, щоб кожен клієнт магазину Брістоль міг зробити правильний вибір та не пошкодувати про куплені меблі, ми готові надати вам високопрофесійну консультацію та допомогти з вирішенням будь-яких труднощів.

Зворотній зв'язок