Розпродаж меблів зі складу до -50% тут

Меблі Борислав. Доставка Брістоль.

Товари

Магазин меблів «Bristol» пропонує широкий асортимент корпусних та м’яких гарнітурів. Продаємо з доставленням у Борислав кухонні комплекти, м’які дивани, крісла, пуфи, модульні стінки, комоди, тумби, шафи різної конструкції. Купити меблі в Бориславі просто – зайти на сторінку нашого інтернет магазина, вибрати потрібний комплект, замовити доставку. Через 2-3 дні обраний товар буде у вас.

Борислав: меблі на замовлення з доставленням

Послуга доставлення поширює межі продажу. Наш магазин розташований у Львові. Завдяки транспортуванню ми приймаємо замовлення з різних куточків Львівської області. Та відправляємо обрані меблі автомобільними фурами, фургонами до ваших осель.

Вартість доставлення меблів в Борислав розраховується як 10 грн. за кожний км шляху. Наша власна доставка працює від складу магазина до вхідних дверей вашого будинку, під'їзду.

Додатково з доставленням ми пропонуємо ряд послуг:

 • Підйом на верхні поверхи, занесення в квартиру, кімнату.
 • Для корпусних модулів – кваліфіковане збирання комплекту.
 • Для навісних предметів – монтаж на стінах кімнат.

Додаткові послуги дозволяють отримати готові до користування шафи, гардероби, столи, комоди. Ви просто обираєте меблі в Бориславі за каталогом, замовляєте їх з доставленням та збиранням. Далі – отримати меблеві комплекти не виходячи з оселі, зібрані та готові.

Послуга доставлення: як ми працюємо

Магазин «Bristol» пропонує покупцям кваліфіковане доставлення меблевого товару. Ми знаємо, як потрібно перевозити будь-які меблі. И доставимо ваше придбання швидко, акуратно, без пошкоджень.

При транспортуванні меблів ми користуємось наступними правилами:

 • Будь-які меблеві предмети при перевезенні фіксуються спеціальними ременями. Це попереджає їх зсув, зіткнення, пошкодження полірованої, ламінованої поверхні.
 • Для збереження від подряпань ми обгортаємо меблеві предмети плівкою або картоном. Корпусні модулі транспортуємо в розібраному стані, складені в картонне упакування. При доставленні м’яких меблів в Борислав ми транспортуємо дивани, пуфи, матраци в щільній плівці. Вона захищає тканинну поверхню від пилу, бруду, вологи, крапель води. Плівкове упакування дозволяє залишити м’який диван ідеально чистим, розвантажити товар біля під’їзду при будь-яких погодних умовах.
 • При транспортуванні дзеркал та шаф зі скляними прозорими дверцями ми додатково захищаємо тендітну поверхню поролоном або пінопластом.
 • При русі по трасах між містами дотримуємось швидкості до 70 км\год. Це дозволяє акуратно проїжджати несподівані ями, інші пошкодження асфальтного покриття.

Організуємо транспортування так, щоб ваші нові меблі дісталися до вас по можливості швидко. Так, ніби меблева фабрика розташована на сусідній вулиці Борислава.

Ціна меблевих комплексів в Бориславі

Магазин «Bristol» пропонує доступні ціни на кухні, гарнітури для дитячих кімнат та спалень, гардероби для передпокоїв, шафи, дивани та столи для вітальних кімнат. У нас можна купити меблі в Бориславі за цінами, найвигіднішими в місті. Вибрати корпусні, м’які, офісні меблеві комплекси від ліпших виробників Європи та України.

Доступні ціни продажу забезпечує пряме замовлення у виробників. Від фабрики до вашої оселі меблі проходять мінімум посередників. Це дозволяє пропонувати доступну вартість нового меблевого обставляння вашого будинку, квартири, кімнат.

Ми пропонуємо додатково знижку на меблі, які були виставлені на нашому складі в якості «оглядових». Знижка на такі дивани, матраци може досягати 20%.

Крім акцій, ми пропонуємо знижки до 30% на товари певних фабрик – часто виробники оголошують зниження цін на деякі періоди року.

Акції та знижки можна знайти на нашому сайті та в каталозі цін меблів у Бориславі.

Асортимент меблів від «Bristol»

Наш магазин пропонує покупцям наступні види меблів:

 • Для віталень – більше сотні комплексів, стінок та гарнітурів з шафами, тумбами, столами, стільцями, стелажними полицями.
 • Для спалень – комплекти з ліжками, гардеробами, місткими комодами для зберігання одежі, постілі, білизни.
 • Для дитячих кімнат – модулі, стінки, приліжкові тумби, туалетні столики.
 • Для передпокоїв – дзеркала, вішаки, взуттєві тумби, гардероби.

А також:

 • Офісні столи та стільці.
 • Кухонні модулі – прямі, кутові, за барною стійкою, обідні столи.
 • Асортимент столів – письмові, обідні, комп’ютерні, журнальні, трансформери.
 • М’які меблі – дивани для дорослих та дітей, крісла, тахти, пуфики, м’які комплекти та кутки.

Співпрацюємо з брендовими виробниками. Замовляємо меблеву продукцію на майже 60 фабриках. Даємо можливість обрати власне такі меблі, шафи, столи, яких немає в інших магазинах. Доставляємо найліпші меблі в оселі Борислава.

Зворотній зв'язок