Блог
Ампір як стиль оздоблення інтер`єрів
  25.06.2020

Ампір – це стиль, що поєднує у собі стійкість та королівську величність. Ці риси проявляються навіть у найменших деталях оздоблення. Цьому стилю надають перевагу справжні поціновувачі вишуканості й краси. В статті розповімо про те, що саме робить ампір особливим.

Трохи історії

Ампір почав формуватись на початку ХІХ століття у Франції в часи Наполеона І. Помпезність цього стилю підкреслювала величність Франції та досягнень її тогочасного правителя. В звичному для нас вигляді цей дизайн включає у себе елементи єгипетської культури, а також воєнну символіку у вигляді барельєфів з зображенням шпаг, знамен, шоломів, постатей воїнів тощо.

Характерні риси

Попри свою величність, ампір – простий та логічний стиль. До його основних атрибутів відносять:

  • колони;
  • консолі;
  • пілястри;
  • масивні меблі;
  • натуральне дерево;
  • високі балдахіни;
  • «позолочене» оздоблення.

Загальна атмосфера ампіру дарує відчуття спокою та розкоші, а сувора симетрія та класичні форми забезпечують гармонійність інтер`єру. Особливості йому додає використання в оформленні атрибутів минулого, таких, як картини з зображенням історичних постатей чи визначних битв.

Ще одна традиційна риса цього стилю – використання дзеркал. Завдяки цьому приміщення виглядають ще більш просторими й світлими. Найбільш вдалими місцями для розташування дзеркал спеціалісти вважають простір над каміном и комодом, поряд з ліжком чи навіть на дверях. Дзеркало в повний зріст неодмінно могло б доповнити частину спальні поряд з гардеробом.

Де ампір буде доречним?

Ампір вже впродовж багатьох років сприймається як синонім слова «самодостатність». Найчастіше цей стиль використовується в інтер`єрах кабінетів високоповажних чиновників. Нерідко ампір обирають для оздоблення спалень, віталень чи домашніх бібліотек.

Наша пропозиція

Основа затишку у будь-якому інтер`єрі – надійні та якісні меблі. При виборі нових предметів варто покладатись на перевірених постачальників. Тож радимо вам звернути увагу на асортимент представлених у наших каталогах товарів. В онлайн-магазині меблів Bristol ви зможете знайти все необхідне для створення неповторної дизайнерської композиції у себе вдома!

За потреби наші консультанти завжди з радістю допоможуть вам корисною порадою й дадуть відповіді на будь-які питання стосовно товарів, виробників, способів оплати й доставки покупки. Номери гарячої лінії вказані на сайті. Крім того, отримати консультацію доступно в режимі онлайн-чату.

Купити меблі, які задовільнили б ваші вимоги й прослужили б вам впродовж багатьох років, в магазині Брістоль завдяки зручному інтерфейсу й широкому асортименту стане спососом приємного шопінгу, який займе у вас всього кілька хвилин вільного часу.

Повернутись
Зворотній зв'язок