Види стелажів та їхні головні плюси

20.08.2019  |  Статті

Чи не кожен з тих, хто відповідально підходить до питання облаштування інтер`єра, прагне наповнити своє житло чи робочий кабінет меблями, які б не лише красиво виглядали, а й були багатофункціональними та компактними. На сьогоднішній день меблів з такими характеристиками є немало й одне з перших місць у цьому асортименті посідають стелажі. Вони вважаються універсальним варіантом, оскільки можуть бути частиною будь-якого дизайну. В цій статті ми постараємось висвітлити основні переваги цих меблів й стисло окреслити особливості найбільш поширених видів стелажів.

Різноманіття стелажів

Один з критеріїв розрізнення стелажів – це матеріал, з якого вони виготовляються. Серед найбільш поширених:

-          деревина;

-          метал;

-          пластик;

-          скло;

-          та поєднання цих матеріалів.

Якщо меблі обирають з погляду на довговічність їхнього використання, то стелаж з деревини – дуже вдалий варіант. Вироби з натуральної деревини коштують недешево, проте різьблення й фігурність елементів, вигляд та навіть запах різних порід вартий цих витрат.

Металеві стелажі найчастіше стають частиною приміщень власників, для яких пріоритетним як у побуті, так і у меблях є надійність та практичність. Меблі з цього матеріалу не вирізняються особливою вишуканістю, проте у їхній лаконічності та стриманості також є особливий шарм.

Стелажі з пластику, як і стелажі зі скла не призначені для зберігання великої кількості важких предметів, втім це не применшує їхню популярність. Такі меблі бувають різних форм та кольорів, тож можуть «вписатись» у практично будь-який дизайн.

Про плюси стелажів

Частий вибір саме стелажів як меблів для зберігання речей, одягу, посуду та різних дрібниць пояснюється низкою вагомих аргументів на користь їхніх переваг, до яких можна зарахувати:

-          функціональність;

-          простоту конструкції;

-          легкість установки;

-          компактність;

-          місткість;

-          доступну ціну;

-          різноманіття.

Стелажі у житлових, офісних та інших приміщеннях, не займаючи багато простору в кімнаті, можуть використовуватись для зонування, а також бути привабливим елементом декору.

Незалежно від розміру та кількості відділень, монтування стелажів – справа, що не потребуватиме значних затрат часу. Ці меблі зручно транспортувати й за потреби можна з легкістю переміщувати.

Особливість стелажа й у його вигляді. У моделях з відкритими полицями знайти потрібну річ буде просто, оскільки все знаходиться «на виду». Це дозволяє також розташовувати аксесуари й різні елементи декору так, аби вони слугували дійсно прикрасою інтер`єра, а не ховались якомога далі у шафу.

Ще одна вагома перевага стелажів у тому, що порівняно з модульними комплектами або одиничними шафами вони коштують набагато дешевше. А завдяки великому асортименту цих меблів, які готовий запропонувати українським покупцям вітчизняний ринок, можна підібрати варіант відповідно до власних потреб та особливостей приміщення, в якому він буде розміщуватись.

Стати власником стелажа або купити меблі будь-якого іншого типу ви з легкістю можете на сайті нашого онлайн-магазина Брістоль. Вашій увазі запропоновано низку каталогів з продукцією найвідоміших українських брендів. Детальну інформацію про товари, виробників та відповіді на пов`язані з процесом покупки питання ви можете отримати, зателефонувавши за номерами гарячої лінії. Наші консультанти в телефонному режимі нададуть вам всю необхідну інформацію та допоможуть оформити замовлення.

« Повернутись