У яких випадках знадобиться топпер?

07.09.2019  |  Статті

Про зручне ліжко з матрацом, який ідеально підходив би для спини й забезпечував здоровий сон, мріє чи не кожна людина. В більшості випадків ми страждаємо через занадто м`яке чи, навпаки, занадто тверде спальне місце й, не маючи можливості придбати якісний ортопедичний матрац, «заробляємо» додаткові проблеми зі здоров`ям. З такої ситуації існує простий вихід: придбати топер – тонкий матрац, який може слугує додатковим шаром ліжка й зробити умови для нічного відпочинку набагато комфортнішими.

В чому особливість топперів?

Від звичайних матраців вони відрізняються за кількома характеристиками, серед яких:

- Товщина.

Середній показник для пружинних моделей становить 15 см і більше, а для топперів це 4-8 см. Хибно вважати, що наматрацник та топпер – це одне й те ж. Перший використовують для захисту поверхні від забруднень, механічних пошкоджень тощо, тоді як призначення другого – у покращенні спального місця.

- Наповнювач.

Основне покликання топперів – забезпечити зручні умови для сну. Саме тому у якості наповнювача використовується піна, здатна приховувати будь-які дефекти поверхні спального місця й стабілізовувати положення тіла людини на ній. Топпери можуть відрізнятись в залежності від кількості шарів наповнювача, проте у більшості випадків це один-два шари.

-Фіксація.

 Оскільки топпери використовуються у якості верхнього шару, то краще всього, якщо вони будуть кріпитись до основного матраца за допомогою гумок по краях. Ці гумки – еластичні та надійні. Завдяки ним топпер не буде зміщуватись з ліжка під час сну.

Коли топпер стане у нагоді?

1. Якщо поверхня спального місця нерівна та незручна. Дивани, одно- чи двоспальні ліжка з часом можуть втрачати свою пружність, а їхніх матрацах – утворюватись горбочки, впадини та інші дефекти. Зробити таке ліжко знову придатним для гарного сну може топпер. Обравши для себе варіант бажаного рівня жорсткості ви забезпечите собі комфортні умови для відпочинку.

2. Якщо два матраци на одне ліжко. Деколи буває так, що двоспальне ліжко – це конструкція з двох окремих матраців. З часом між ними може утворюватись щілина, що заважає обом користувачам. Для вирішення цієї проблеми можна використати топпер, поклавши його поверх матраців й тим самим вирівнявши спальне місце. Проте є важлива умова: матраци під топпером повинні бути однаковими по висоті.

3.  Коли необхідно створити додаткове спальне місце. Приїзд гостей чи родичів, переїзд – потреба у тимчасовому «ліжку» може виникнути будь-коли. Тому наявність топпера вдома ніколи не буде зайвою. У складеному вигляді м`які топпери з наповнювачем з поліуретану та синтепону не займатимуть багато місця. А от моделі, в основі яких кокосова койра, краще не згинати.

4. У подорожах.

Від комфортного відпочинку ніколи не слід відмовлятись. З компактним та тонким топпером, який запросто поміститься на задньому сидінні авто чи у багажнику, можна буде не хвилюватись про те, що ліжко в готелі вам не підійде.

Де купити топпер в Україні?

Тим, хто відповідально ставиться до облаштування свого житла, радимо звернути свою увагу на асортимент нашого онлайн-магазину Брістоль. В каталогах на сайті ми представляємо великий вибір шаф, ліжок, столів, стільців, тумб й іншої фурнітури у різних стилях від найкращих брендів українського ринку. Крім можливості купити меблі у нас доступно також обрати для себе зручні ортопедичні матраци, топпери та футони. Не зволікайте й зробіть своє життя зручнішим вже зараз разом з нами!

« Повернутись