Яку тумбу під телевізор обрати

05.08.2019  |  Статті

Здавалося б, що з появою Інтернету та стрімким розвитком комп`ютерних технологій потреба у наявності вдома телевізора буде ставати все меншою. Проте реалії свідчать про інше: любителі провести час у колі сім`ї або друзів перед екраном ТВ, переглядаючи улюблені кінострічки, є й зараз. А щоб такий спосіб часопроведення був зручним для всіх, слід потурбуватись про належне місце розташування техніки та обрати підходящі для неї меблі.

Найкращий варіант – це спеціальна тумба під ТВ. Насправді ці меблі виконують набагато більше функцій, аніж просто являються підставкою під техніку. В залежності від типу своєї конструкції, вони можуть слугувати сховищем для книг, журналів, дисків або будь-яких інших необхідних вам предметів.  

Види сучасних тумб

У тих, хто має бажання доповнити дизайн своєї вітальні новою тумбою, не виникне жодних проблем у її пошуку. Асортимент товарів, що включає у себе продукцію від українських виробників, можна класифікувати за такими основними критеріями, як:

-          матеріал, з якого були виготовлені меблі;

-          розмір;

-          колір;

-          функціональність;

-          мобільність.

В залежності від особливостей, втілених у кожній з цих характеристик, варіюється й ціна меблів.

Матеріал

Оскільки тумби для телевізора виготовляють у різних стилях, то у якості матеріалу може виступати деревина, метал у поєднанні зі скляними елементами, а також ДСП, МДФ та інші варіанти. Цей критерій вибору тумби – один з найважливіших, адже він того, наскільки якісно виготовлені меблі, залежить тривалість їхньої експлуатації, міцність та зовнішній вигляд. Тож перш, ніж купувати тумбу, переконайтесь, що матеріал надійний, не містить дефектів, а сам виріб зможе витримати вагу телевізора.

Розмір

Ця характеристика залежить, перш за все, від того, наскільки великий телевізор ви плануєте розміщати на обраній вами тумбі. Варто пам`ятати, що меблі – це  надійна основа не лише для техніки, а деколи й для додаткової гарнітури.  

Другий фактор – це розміри кімнати, в якій буде розміщуватись тумба. Варто добре продумати всі можливі місця розташування тумби й поставити меблі так, аби вони не заважали вільному пересуванню по приміщенню й забезпечували комфорт всім мешканцям та гостям під час перегляду телевізора.

Оформлення

Оскільки асортимент предметів інтер`єру є дуже широким, то обрати можна як вже готову тумбу, так і замовити виготовлення цих меблів відповідно до власних вподобань та вимог. Традиційно дерев`яні тумби з різьбленням стають доповненням класичних інтер`єрів, меблі з металу – приміщень, оздоблених у стилі хай-тек чи мінімалізм. Універсальними вважаються тумби зі скляними поверхнями, адже їхній вигляд досить гармонійно поєднується практично з будь-яким дизайном. Проте варто врахувати, що меблі такого типу не призначені для масивних телевізорів.

Функціональність

Кожен господар, а особливо власник невеликої за площею квартири, прагне оточити себе максимально місткими та функціональними предметами інтер`єру. Одним з них сміливо може стати тумба. Окрім поверхні, відведеної для техніки та додаткових елементів, тумба може мати низку полиць та шухляд, що робить її більш практичною.

Мобільність

Говорячи про тумбу для телевізора, більшість звикла уявляти собі величезний модульний комплект, один з секторів якого відводився для розміщення техніки. Такі меблі користуються популярністю й дотепер, проте більш зручними у повсякденному житті вважаються окремі, «самостійні» тумби. Такі меблі можна безпроблемно переміщати по кімнаті й поєднувати з іншими предметами інтер`єру. Елементами деяких моделей виступають статичні ніжки, а деяких – коліщатка.

Наша пропозиція

Купити меблі, які відповідали б всім перерахованим вище характеристикам, краще всього у нашому магазині Брістоль. Ми пропонуємо великий вибір товарів тільки від перевірених часом виробників, тож у їхній якості та надійності вам ні на мить не доведеться засумніватись. Окрім приємних цін та швидкої доставки, своїх клієнтів ми забезпечуємо кваліфікованою консультацією, отримати яку можна в телефонному режимі або онлайн.

Бажаємо вдалих та приємних покупок у онлайн-магазині меблів Брістоль!

« Повернутись