Як створити затишок у офісі

08.01.2019  |  Статті

Уявлення про офіс як про приміщення з похмурим й безбарвним інтер`єром вже давно у минулому. Багато сучасних дизайнерських рішень присвячені поєднанню в офісі функціональності й домашнього затишку, тож при бажанні робочі місця можна облаштувати стильно й максимально комфортно.

Інтер`єр та атмосфера у офісі є важливою не лише для працівників, а й для стилю фірми – власника офісу. Загальний вигляд робочого приміщення, якість меблів й будь-які елементи декору можуть вплинути на враження, яке залишиться у клієнтів після співпраці з вами. Тож до облаштування офісу слід поставитись з особливою серйозністю.

Основа інтер`єру офісного приміщення

Не секрет, що запорука стильного та комфортного дизайну - у вдало підібраних меблях. Що стосується гарнітуру офісу, то він повинен бути готовим до інтенсивного експлуатування й значних навантажень. Зважаючи на це, необхідно обирати меблі з надійних, міцних матеріалів, які забезпечать довговічність та практичність.  

Офісні меблі значним чином відрізняються від меблів для домашнього дизайну своєю витриманістю, простотою форм, прямими лініями й пастельними кольорами переважно темної палітри. Вирізняються вони й за такими характеристиками, як:

-          форма;

-          функціональність;

-          оббивка.

Меблі для офісу не повинні мати особливого лоску, оригінальних й яскравих елементів оздоблення, оскільки їхня основна функція полягає у забезпеченні комфортного місця для роботи. Саме тому варто надавати перевагу мінімалістичним простим моделям. Це стосується і конструкції, і зовнішнього вигляду. Строгість ліній і чіткість форм – це те, що вітається у офісному інтер`єрі, додатковий декор варто залишити для оформлення приміщень іншого типу.

Не варто думати при цьому, що в робочому кабінеті все повинно бути одноманітним і зосередженим лише на рутинну діяльність. В будь-якому робочому процесі слід знаходити час і для відпочинку. Для цього створено цілі лінійки м`яких меблів для офісу. Безумовно, вони відрізняються від крісел та диванів, які ми обираємо для житлових приміщень, проте цілком здатні забезпечити комфортні умови для короткотривалого відпочинку впродовж обідньої перерви чи очікування.

Оббивка – ще одна особливість офісних меблів. Найчастіше обирають шкіру, як натуральну, так і штучну, оскільки обидва варіанти довговічні, практичні, а також прості в використанні й не потребують особливого догляду.

Які меблі обрати для офісу

Класичний комплект для робочого кабінету – це комп`ютерний стіл, стілець чи крісло, тумба та шафа для паперів чи верхнього одягу. Проте останнім часом цей список доповнюється предметами, які здатні забезпечити працівнику додатковий комфорт й зробити приміщення, в якому він проводить майже половину доби по-домашньому затишним. Серед них: крісла, дивани, пуфи, журнальні столики, полиці, безкаркасні меблі тощо.

Безкаркасні меблі особливо популярні в офісах, які є прикладом стертих рамок між робочим й особистим простором. Моделі цих меблів не мають жорсткої конструкції, їхнім наповнювачем виступають кульки полістиролу. Завдяки своєму незвичному для суворого офісного інтер`єру вигляду, вони стають родзинкою атмосфери робочого приміщення. Безкаркасні меблі завдяки класичній палітрі кольорів оббивки здатні вписатись в діловий інтер`єр. Гармонійно вони виглядають і в сучасних офісах-студіях.

Попри те, що в офісі повинна панувати робоча атмосфера, яка допомагає зосередитись та досягти ефективного результату, варто потурбуватись й про бодай незначний декор. Ним може бути що-завгодно: картини, постери, вазони, живі квіти, годинники, невеликі скульптури – обирати слід залежно від вподобань працівників. Відволікання на ці елементи, нехай воно буде навіть короткотривалим, дозволить вашим співробітникам зарядитись приємними емоціями й повернутись до роботи з новими силами.

Наша пропозиція

А купити меблі для офісу краще всього в магазині Брістоль. Прямо зараз ми готові запропонувати вам широкий асортимент товарів від найкращих українських брендів. Обравши їх одного разу, ви та ваші колеги ні на мить не пошкодують про це. Тож не вагайтесь й станьте одним з задоволених клієнтів магазину меблів Брістоль! 

« Повернутись